Зніми відео про самоврядування, зміни у громаді та отримай перемогу у Міжнародному Телефестивалі ДИТЯТКО

Головна / Новини / Актуальні новини / Зніми відео про самоврядування, зміни у громаді та отримай перемогу у Міжнародному Телефестивалі ДИТЯТКО

Нагадуємо, що до 31 травня триває прийом дитячих відо-робіт (до 15 хвилин) до номінації «Місцеве самоврядування – це Ми!»Міжнародного телефестивалю ДИТЯТКО. Конкурсна робота має бути створена автором шкільного віку або дитячою студією (гуртком) та присвячена самоврядуванню. Буклет номінації можна скачати тут. Консультації за тел.: (057) 700-53-05, (050) 401-36-02, (057) 715-73-63, dyagilev@oblrada.kharkov.ua.

Номінацію «Місцеве самоврядування – це Ми!» запроваджено для заохочення підлітків розповісти засобами екранної творчості про власне бачення майбутнього рідного краю (http://bit.ly/2IifSIJ). Познайомся з переможцями минулих років – їх історії можуть надихнуть тебе (http://bit.ly/2pR0wEr).

Розкажіть мовою невеликого відеороботи про місцеве самоврядування. Яким воно є і яким Ви бажаєте його бачити. Зніміть сюжет про свою громаду і зміни, які тут відбуваються. Дізнайтесь та розкажіть іншим про місцевих лідерів і результати їх роботи. Хто допомагає змінювати твоє село, селище, місто? Що з’явилося тут нового, цікавого, корисного за останній час? Нам важливе Ваше бачення майбутнього місця, де Ви живете. Ваші ідеї та пропозиції. Ваша участь у розбудові нашої рідної країни. Покажіть, що і як можна змінити довкола. Що можуть зробити і що вже роблять молоді люди, громадськість для розвитку.

Заповніть он-лайн заявку на сайті Фестивалю ДИТЯТКО http://fest.dytiatko.org.ua/ і виграйте поїздку до штаб-кватири Ради Європи у Страсбург (Франція) за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».