«Знайди острожиків!» – українців зачарував новий туристичний маршрут Острога

Головна / Новини / «Знайди острожиків!» – українців зачарував новий туристичний маршрут Острога

6 червня 2021 року в місті Острог презентовано проект «Розробки методології маркування історичних атракцій в малих містах України. Культурна інтервенція в минуле заради подорожі в майбутнє», який реалізується Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних громад України в партнерстві з Державним історико-культурним заповідником Острога за підтримки Українського культурного фонду в межах програми «Культура +».

Новий туристичний маршрут став ще одним подарунком для мешканців та гостей Острога на День міста.

Презентували проект Яна Яновер – керівник організаційного відділу АССОГУ та менеджер проекту Андрій Брижук – заступник директора Державного історико-культурного заповіднику в місті Острог. Вони розповіли про легенди, які лягли в основу маршрута та про те, як він, за задумом авторів, має притягувати туристів до міста й впливати на розвиток інфраструктури.

Вже перші відгуки на подію в мережі ФБ показують те, що острожиків вподобали місцеві жителі та гості міста.

«А ще – в Острозі оселились маленькі скульптури чоловічків “острожиків”!!! Спробуй ще їх знайди», – написала Ярослава Гаврилова, заступник начальника управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації.

Але те, що знайти маленьких легендарних мешканців міста за допомогою QR-коду їй вдалося, підтверджує фото з її сторінки.

Острозький квест – це перший вагомий результат проекту, над яким команда працюює вже сім місяців. Методику маркування туристичного маршруту малими пластичними формами на сьогодні вже розроблено, впроваджено та презентовано на прикладі міста Острог.