Запрошуємо українських виробників на міжнародний «Конгрес Органічна Україна 2019»

Головна / Новини / Актуальні новини / Запрошуємо українських виробників на міжнародний «Конгрес Органічна Україна 2019»

З 14 по 15 березня у м. Одеса відбудеться ІІІ міжнародний «Конгрес Органічна Україна 2019» «Розвиток органічного ринку в Україні – від технологій до ринків збуту».

У широкоформатному заході візьмуть участь виробники, переробники, місцеві та міжнародні трейдери, консультанти, громадські організації, компанії, які надають послуги у сфері органічного виробництва та торгівлі, державні установи та інші зацікавлені у розвитку органічного ринку.

     Серед головних тем конгресу – українське регулювання органічного ринку, ринки збуту, профілі споживачів, маркетинг та інструменти просування органічної продукції, технології органічного виробництва.

     Так, у перший день міжнародного конгресу буде проведено міжнародний політичний діалог для розуміння останніх законодавчих змін регламентів щодо органічного виробництва. Другий день буде складатись із двох паралельний конференцій, направлених на два принципово різні вектори – як якісно виростити і як продати. Крім того, за два дні відбудеться низка експертних дискусій, галузевих конференцій, тематичних блоків та прес-брифінг.

      Програма «Конгресу Органічна Україна 2019» за посиланням.

      Реєстрація за посиланням.

      Місце проведення:

     м. Одеса, Гагарінське плато 5Б, готель Gagarinn.

Джерело: Мінагро