Юля Пелешок : я зрозуміла, що кожному з нас потрібна обопільна  психологічна підтримка.

Головна / Новини / Актуальні новини / Юля Пелешок : я зрозуміла, що кожному з нас потрібна обопільна  психологічна підтримка.

Ще  місяць тому, ніхто з нас не думав, що проблема пандемії СOVID-19  вже поряд з нами. А скептики кажуть: «А що таке? Нічого страшного. Інформація перебільшена»
Проте, я так не думаю! Бо приклади Італії, США, Іспанії підтверджують протилежне. Статистика – річ вперта. Сумно спостерігати за динамікою поширення вірусу у світі.

Ми, як представники влади на місцевому рівні, як лідери, повинні в день і ніч на бути зв’язку із своїми мешканцями, які налякані. Паніки немає, тому що ми багато комуні- куємо з людьми. Сільські мешканці мають свої особливості – живуть часто родинами і не звикли обмежувати спілкування . Окрім того, життя в селах відрізняється від міського. У нашій сільській раді  чотири населених пункти,  де проживає 30%-селяни, 70%-містяни, більшість працюють в Києві, а живуть у нас. У скрутний час всі йдуть до сільської ради, або тедефонують! Тому ми, як і наші лікарі – «на передовій».

Хочу відзначити  колектив сільської ради. Це люди, з якими я працюю впродовж багатьох років, з деякими  до 10 років. Всі люди  надзвичайно різні, але віддані своїй роботі, бо відповідальні.

В умовах карантину ми працюємо кожного дня впродовж  більше трьох тижнів. Більшість послуг надаємо дистанційно, співпрацюємо з різними органами державної влади. На робочому місці мусимо бути, щоб організовувати діяльність громади, бути готовими до будь яких викликів, а найголовніше – запобігати розповсюдженню COVID-19.

Головне , в чому я переконана, окрім всіх засобів медичного та технічного захисту, кожному з нас потрібна обопільна  психологічна підтримка. Це може бути добре слово, погляд, посмішка або порада. Не можна дати відчуття людям ізольованості.  Раніше я думала, що саме я підтримую наших депутатів, членів виконкому та колектив сільської ради.  Але криза показала, що в складних умовах колектив підтримує лідера громади, а не навпаки. Завдяки нашій спільній та злагодженій праці ви вирішуємо поступово всі питання. Дякую тисячу разів цим людям,  здоров’я всій нашій громаді, кожному жителю планети Земля. Хай оберігає нас Господь!!