Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Головна / Новини / Актуальні новини / Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Шановні представники місцевого самоврядування!

Багато років поспіль ми разом будуємо нове місцеве самоврядування. Цеглина за цеглиною вибудовуємо нову державу, день за днем дбаємо про розвиток громад. Українці вперше почали мислити стратегічно і діяти самостійно. Це ваша заслуга! Попереду ще багато роботи по збереженню демократії, укріпленню віри і спроможності бути господарями на своїй землі, щоб жити у правовій державі з розвинутим  громадянським суспільством!
Історичний досвід свідчить, що розвиток України та основи її буття – місцевого самоврядування, нерозривно пов’язаний з розв’язанням низки політичних, правових, економічних і адміністративно-територіальних проблем. Сьогодні знову склалася ситуація, коли вирішується якою буде Україна, чи матиме філософські, теоретико-історичні та конституційні аспекти як держава права, чи займе чільне місце серед держав, де місцевому самоврядуванню приділяється належна увага і чи не повернеться в іншу сторону. 
То ж у День місцевого самоврядування прийміть слова вдячності за вашу силу і віру, за вашу працю та сумління! Вірю, що ми сила, яка здатна об’єднатися задля збереження унітарності України, щоб не віддати й п’яді  української землі, зберегти культурний спадок та примножити його для наших дітей та онуків. Добра вам і здоров’я!