В залі Покровської селищної ради проведено зустріч з активною молоддю громади за  участі представників поліції, бізнесу, спорту, культури та місцевої преси.

Головна / Новини / Актуальні новини / В залі Покровської селищної ради проведено зустріч з активною молоддю громади за  участі представників поліції, бізнесу, спорту, культури та місцевої преси.

01 лютого 2019 року в сесійній залі Покровської селищної ради за участю селищного голови Світлани Анатоліївни Спажевої було проведено зустріч з активною молоддю громади за  участі представників поліції, бізнесу, спорту, культури та місцевої преси. В ході проведення зібрання було заслухано звіт команди молодіжних працівників щодо проведеного ними соціального дослідження «Аналіз потреб молоді віком від 14 до 35 років у Покровській об’єднаній територіальній громаді», проведено тренінг щодо визначення заходів та завдань для створення Стратегії розвитку молодіжної політики на території Покровської об’єднаної громади на 2019-2020 рік, обговорено детальний план дій проведення молодіжних заходів на 2019 рік та сформовано стратегічний план на 2020 рік.