В Острозькому квесті вже можна взяти участь

Головна / Новини / В Острозькому квесті вже можна взяти участь
6 червня в місті Острог презентовано проект «Розробки методології маркування історичних атракцій в малих містах України. Культурна інтервенція в минуле заради подорожі в майбутнє», який реалізується Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних громад України в партнерстві з Державним історико-культурним заповідником Острога за підтримки Українського культурного фонду в межах програми «Культура +».
Як кажуть: «Перший пішов»! Острозький квест – це перший вагомий результат проекту, над яким його команда працюює вже сім місяців. У місті Острозі поселилися «нові жителі» – стародавнє плем’я острожан. Вони запрошують туристів і роповідають легенди міста. Такими маленькими фігурками марковано весь маршрут, який можна пройти самостійно, без гіда, якщо тільки перейти за посиланням на аудиогід в додатку izi.travel.
Новий туристичний маршрут став ще одним подарунком для мешканців та гостей Острога на День міста. Презентували проект Яна Яновер – керівник організаційного відділу АССОГУ та менеджер проекту Андрій Брижук – заступник директора Державного історико-культурного заповідником в місті Острог. Вони розповіли про легенди, які лягли в основу маршрута та про те, як він, за задумом авторів, має притягувати туристів до міста й впливати на розвиток інфраструктури.
А ви хочете з ними познайомитися та залишити світлину на згадку? Тоді прямуйте до Острога!
На презентацію до міста Острог приїхали й одні з громад-переможців конкурсу проекту – представники Полонської громади, які, разом із їх квестовим персонажем «Хо» стануть героями наших наступних публікацій!