Україна бере участь у 8 щорічному Форумі країн-учасниць Стратегії ЄС для Дунайського регіону

Головна / Новини / Актуальні новини / Україна бере участь у 8 щорічному Форумі країн-учасниць Стратегії ЄС для Дунайського регіону

Україна бере участь у восьмому щорічному Форумі країн-учасниць Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону, що проходить 27-28 червня у м. Бухарест (Румунія).

На форумі українську делегацію очолює заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань європейської інтеграції Тарас Токарський.

Під час Форуму будуть обговорені питання конкурентоспроможності, зв’язків та регіональної мобільності, взаємозв’язків макрорегіональних стратегій ЄС та згуртованості, а також забезпечення координації у процесі впровадження Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону в майбутніх програмах та політиці ЄС.

Також під час Форуму передбачено зустріч: «Роль кластерів як інструментів регіонального розвитку в рамках політики згуртованості на період після 2020 років».

В рамках Форуму будуть проведені інші заходи, зокрема, Дні участі в Дунайській Стратегії, семінари, виставки тощо.

Так, за підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування «Стратегія Європейського Союзу для Дунайського регіону» буде проведено виставку «11 Steps Towards Europe» з успішними проектами у розрізі одинадцяти пріоритетів Стратегії ЄС для Дунайського регіону, а також круглий стіл і презентацію спеціального випуску інформаційного довідника «EU Danube Strategy: Who Does What in Ukraine» українською та англійською мовами.

Довідково

Цьогорічний девіз Форуму: «Розбудова згуртованості для спільного процвітання в Дунайському регіоні».

Україна є однією з країн — не членів ЄС, яку долучено до роботи в рамках Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

До складу української делегації входять представники Міністерства освіти України, Міністерства інформаційної політики України та делеговані учасники Чернівецької та Одеської ОДА.

Джерело:  Мінрегіон