У Миколаєві відбувся Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства

Головна / Новини / Актуальні новини / У Миколаєві відбувся Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства
20-22 квітня у місті Миколаєві відбувся Всеукраїнський молодіжний форум

відповідального лідерства, організований Мiнiстерством молоді та спорту спільно з Українською академією лідерства.

У Миколаєві відбувся Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понад 300 випускників шкіл та активна молодь зі всієї України зібралися в Миколаєві, щоб навчитись відповідального лідерства.

Учасників заходу привітали представники Мінмолодьспорту, Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської міськради.

Звертаючись до молоді, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Мінмолодьспорту Марія Карчевич зазначила: “Відповідальність та лідерство – це дві важливі складові для творення держави. І велика відповідальність за майбутнє України покладена саме на нас, молодих людей. Очевидно, що кожне завтра розпочинається вже сьогодні. Кожен рух, кожне слово і дія впливає на те, що буде завтра або через рік. Великі книги, великі вчителі, великий досвід – шукаймо їх для себе сьогодні. Навчаймось і обмінюймось досвідом з іншими людьми! Тому що наш саморозвиток і самовдосконалення значно впливають на ті результати, які ми отримаємо згодом”.

Форум складався з освітньої та підприємницької лекційних панелей.

Протягом заходу молоді люди мали змогу взяти участь у лекціях, обговореннях та панельних дискусіях, пройти командні вправи.

Учасники форуму навчилися презентувати себе, здобули практичні навички роботи в команді, дізнались, як не боятись публічних виступів, добре вести переговори та ефективно працювати з громадою.

Навчики волонтерства та командотворення молодь здобувала у двох локаціях, що потребують ревіталізації – на миколаївському пляжі “Чайка” та у “Новій Одесі” на території лісу, де нещодавно відбулася пожежа.

Джерело: Міністерство молоді та спорту України