Стартував прийом заявок на ClimateLaunchpad 2020!

Головна / Новини / Актуальні новини / Стартував прийом заявок на ClimateLaunchpad 2020!

Актуально до: 10.05.20

Greencubator оголошує про прийом заявок від українських команд на найбільший в світі конкурс «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad (CLP)! Конкурс охоплює 55 країн світу, його переможці отримають призи в 10 000, 5 000 та 2 500 євро, а фіналісти — доступ до акселератора EIT Climate-KIC, з фокусом на комерціалізації cleantech-стартапів. Заявки приймаються до 10 травня.

Мета конкурсу ClimateLaunchpad — допомогти командам, які мають «зелену» бізнес-ідею, пройти шлях від  проекту на серветці до робочого cleantech-бізнесу, допомогти таким ідеям швидко перетворитися на динамічні успішні компанії, що створюють низьковуглецеве, дружнє до довкілля майбутнє.

В конкурсі можуть брати участь команди та компанії, які:

почали власний бізнес менше року тому;

залучили сумарно не більше 200 000 євро інвестицій;

ще не почали комерційну реалізацію своїх продуктів чи рішень;

раніше не брали участь в конкурсі CLP та програмах  EIT Climate-KIC з цією самою бізнес-ідеєю.

Організатор — європейська Ініціатива кліматичних інновацій Climate-KIC, партнером і організатором національного етапу в Україні є ГО Greencubator.

Переваги участі в CLP:

Буткемп (інтенсивне кількаденне навчання) та програма дають знання, необхідні для трансформації ідеї в робочий бізнес.

Організатори конкурсу не отримують частку в бізнесі. Лише тренують, готують до конкурсу та допомагають сформувати бізнес-модель.

Буткемп для команд проводять найдосвідченіші кліматичні ментори світу.

Під час глобального фіналу стартапи знайомляться з інвесторами та партнерами, які розуміють потенціал кліматичного бізнесу і готові вкладатися в «зелену» економіку.

В спільноті CLP можна зустріти перших клієнтів чи покупців — а це навіть важливіше, ніж перемога в конкурсі.

Заявки від українських учасників приймаються до 10 травня 2020 року включно. Тренувальний буткемп відбудеться у Києві в середині червня, а національний фінал — наприкінці липня. На глобальний фінал у вересні вирушать двоє переможців з кожної країни.

Подати заявку на ClimateLaunchpad 2020!

Джерело: Greencubator