Шукаємо учасників на молодіжний обмін в Болгарію

Головна / Новини / Актуальні новини / Шукаємо учасників на молодіжний обмін в Болгарію

Актуально до: 03.07.19

Медіа маніпуляції – то собі молодь таке напридумувала чи все ж реальність?

Сучасний світ важко уявити без медіа, й ще важче без медіа маніпуляцій, фейкових новин та пост-правди.

Запрошуємо взяти участь в міжнародному молодіжному обміні “Media manipulations – youth perception or realities?!” і поговорити власне про правду, часткову правду і маніпуляції. Наразі існує можливість брати інформацію з різних джерел. Все більше молоді віддає перевагу соціальним мережам, де все просто і доступно. Та чи все реально? Як відрізнити реальні новини від фейкових? І чим загрожують фейкові новини реальному життю, демократії та свободі слова?

Обмін відбудеться між 8им та 14им вересня 2019 року в болгарському селищі Міндя. Разом з молоддю з Болгарії, Греції та Грузії.

Вимоги до кандидатів/ок:

Українське громадянство;

18-24 років;

Наявність біометричного закордонного паспорту;

Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн;

Готовність брати участь в підготовці до культурного обміну та навчальних сесій, а також готовність провести власний захід на тему медіаграмотності в своєму рідному місті/селі;

Можливість оплатити свої квитки з України до місця проведення обміну, с. Міндя(біля Веліко Тарново), та назад (ці витрати будуть відшкодовані після події протягом 2-3 місяців, ліміт витрат на подорож до Болгарії і назад – 275 євро);

Можливість оплатити собі страхування на час поїздки (ці витрати не відшкодовуються);

Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 40 євро (для постійних відвідувачів ПІ – 20 євро).

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією, навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 3 липня 2019 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку olenkoglazkova@gmail.com. З обраними учасниками організатори сконтактують після 10го липня.

Всім учасникам забезпечується харчування та проживання.

Джерело: Громадський простір