Розпочато серію інформаційних зустрічей на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах»

Головна / Новини / Розпочато серію інформаційних зустрічей на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах»

Асоціація сільських, селищних рад та об’єданних громад України

розпочинає серію інформаційних зустрічей на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах» із громадами, які нещодавно об’єднались.

Перший захід відбудеться в Рівненській області 29 травня в Козинській ОТГ, куди запрошені представники Млинівської, Козинської, Радивилівської, Крупецької, Привільненської, Мирогощанської, Боремельської ОТГ, та представники сільських рад Пляшева, Теслугіва, Шустрятина. 30-го травня в смт. Гоща, куди запрошені представники Бабинської та Бугринської ОТГ, а також представники Шпанівської, Квасилівської, Великожитинської, Корнінської та Заборольської сільських рад.

Під час семінарів учасники зібрання поспілкуються з представниками Міністерства регіонального розвитку та будівництва, провідними міжнародними експертами. Як підготувати якісно проект місцевого розвитку? Як залучити мешканців до діалогу? Про це та багато іншого будуть розповідати представники Асоціації, Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ. Такі ж інформаційні зустрічі плануються в Запорізькій, Донецькій, Херсонській та Миколаївській областях.

Організатори: Асоціація сільських, селищних рад та об’єданних громад України, за участю ПАУСІ (Фундація польсько-української співпраці  PAUCI) та за підтримки Польсько – Канадської Програми  Демократії співфінансованої з Програми Польської Співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).