Розпочато реєстрацію на семінар-тренінг «Будівництво – сучасні технології»

Головна / Новини / Актуальні новини / Розпочато реєстрацію на семінар-тренінг «Будівництво – сучасні технології»

Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України у межах співпраці з методичним центром “Будівництво – сучасні технології” запрошує спеціалістів об’єднаних громад, сільських, селищних, міських рад, що відповідають за будівництво та архітектуру взяти участь у серії весняних семінарів які відбудуться протягом квітня 2018 року, на тему:

«Нові нормативні акти і документи з розробки, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій».

Також для участі в семінарах запрошуються фахівці служб замовника, тендерних комітетів, будівельних корпорацій, об’єднань, промислових підприємств, проектно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших зацікавлених організацій. Семінари будуть корисними керівникам, ГІПам, ГАПам, фахівцям, що організовують, контролюють і безпосередньо займаються підготовкою, розробкою та перевіркою проектної документації і кошторисів на проектно-вишукувальні роботи, замовникам, а також інвесторам.

Учасники семінарів зможуть ознайомитись з новими версіями та отримати консультації з роботи програмних комплексів, які реалізують вимоги вітчизняних ДБН та ДСТУ на проектування.

Перелік основних питань, які будуть розглянуті на семінарі:

 1. Нові нормативні акти і документи з розробки, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об’єктів будівництва, згідно Закону України  від 17.01.2017 № 1817-VIII.
 2. Проведення експертизи проектної документації на будівництво. ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 та виконання вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво». Досвід роботи.
 3. Визначення та обґрунтування вартості проектних та пошукових робіт. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Практичні аспекти.
 4. Науково-технічний супровід, авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єктів архітектури. Регламентуючі документи.
 5. Особливості розробки проектної документації та ефективні конструктивні рішеня при реалізації проектів енерго- термомодернізації. ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» та ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 «Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків».
 6. Об’єкти-аналоги в нормативних документах з проектування. Їх використання при визначенні класів наслідків (відповідальності), термінів будівництва, вартості робіт.
 7. Передові технології виконання проектних робіт. BIM-технології та цифрове будівництво.

Графік проведення семінарів

Місто Дата
Дніпро 3 квітня
Одеса 11 квітня
Львів 13 квітня
Київ 17-18 квітня

Організатори серії семінарів:

 • Асоціація експертів будівельної галузі, м. Київ
 • Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (НДІ БВ), м. Київ
 • ПП “Будівництво – сучасні технології”, м. Івано-Франківськ
 • ТОВ «Інкомсервіс», м. Київ
 • ТОВ «Ліра-Софт», м. Київ

Для участі в семінарі потрібно заповнити АНКЕТУ.

Детальнішу інформацію щодо умов участі та організації конкретного семінару можна отримати за телефоном 044 221 51 17.

 Джерело: Будівництво і сучасні технології