Проєкт «Прокачай молодіжний центр у своїй громаді»!

Головна / Uncategorized / Проєкт «Прокачай молодіжний центр у своїй громаді»!

Учасниками проекту можуть бути команди з молодіжних центрів громад-учасниць програми DOBRE, які будуть представлені трьома особами.

Молодіжні центри у громадах з’являються, як гриби після дощу. Це дуже добре, бо молоді потрібен простір для для зустрічей, спілкування і реалізації своїх ідей. Але що насправді відбувається у молодіжних центрах в громадах? Які послуги вони надають? Які можливості створюють?

Молодіжний центр може бути успішним інструментом роботи із молоддю. Проте часто центри у малих громадах працюють неякісно і з перебоями. Вони стикаються з такими викликами:

молодь не відвідує центр, він їй не цікавий;

центр не знає, які програми та проєкти впровадити;

центр не має ресурсів для роботи і не може реалізовувати заходи;

у центрі є обладнання і ресурси, проте немає персоналу, який вміє працювати із молоддю.

Якщо вам такі проблеми знайомі і ваша громада – учасниця програми DOBRE, то вам повезло, бо цей проєкт – саме для вас!  Програма DOBRE та громадська організація “Молодіжна Платформа” пропонують вам долучитися до проекту «Прокачай молодіжний центр у своїй громаді» та покращити роботу уже існуючого або щойно створеного молодіжного простору. Цей проєкт підтримає молодь громад та навчить команди молодіжних центрів:

планувати свою роботу;

робити цікаві події та долучати молодь до них;

шукати ресурси для роботи центру;

правильнота ефективно облаштовувати простір центру;

ефективно вести соціальні мережі центру, розвинути комунікацію;

звітувати про роботу центру для громади, зрозумілими методами вимірювати його ефективність;

У період з січня по вересень 2020 року ми плануємо допомогти 10 молодіжним  центрам, які розміщені та працюють у громадах партнерах програми DOBRE покращити свою роботу. За цей період центри – учасники пройдуть навчання, будуть мати навчальні візити в інші громади для обміну досвідом та разом із експертами  впровадять дорожні карти розвитку своїх центрів.

Учасниками проекту можуть бути команди з молодіжних центрів громад-учасниць програми DOBRE, які будуть представлені трьома особами. Важливо, щоб у цій команді був представник молоді (голова молодіжної ради, наприклад) і відповідальна особа від муніципалітету за роботу молодіжного центру або за роботу з молоддю. Група буде надалі командою працювати з експертами протягом майже цілого року, тому учасники мають розуміти свою повну залученість протягом усього проєкту.

Долучайтеся до програми! Прокачаємо ваші центри разом!

Витрати на навчання і поїздки покриваються організаторами проєкту.

Дедлайн подачі заявки – 16 січня 2020 року за посиланням – https://forms.gle/dxmCJ8HVk6BaPdHH7

Результати будуть повідомлені – до кінця січня 2020 року.

Питання щодо проєкту – molod.platforma@gmail.com,

+38 (095) 092-51-66 Ткачук Захарій

Контакти

+38 (095) 092-51-66

Джерело: Гурт