« Пройдемо виклик людяності достойно!», – Надія Бабанська- голова Мостівської об’єднаної територіальної громади Миколаївської області.

Головна / Новини / Актуальні новини / « Пройдемо виклик людяності достойно!», – Надія Бабанська- голова Мостівської об’єднаної територіальної громади Миколаївської області.

На Миколаївщині випадків СOVID- 19 поки що не зафіксовано жодного випадку. Ми раді з того, але свідомі, що радіти будемо тоді, коли пандемія відступить на території всієї України. А значить в нашій ситуації ми маємо організувати процес і бути готовими.

Мостівська об’єднана територіальна громада  – сільська, і як всі сільські має особливості. В складі апарату сільської ради  має 28 працюючих. В Сухобалківському старостинському окрузі працює 5 працівників, в Олександрівському – 4.   Ми намагалися так організувати роботу, щоб  сілська рада не зупинила роботу та надавала послуги мешканцям в умовах карантину. Перше подбали про працівників,  які  мають дітей віком до 14 років. В умовах карантину вони працюють по скороченому графіку. Не менше уваги приділили людям старшим. Працівники пенсійного віку з 6.04 до 24.04. зовсім звільнені від роботи. 4 наші працівники за графіком пішли у відпустку. Ми прийняли таке рішення, що заробітню платню отримують всі!  З 6.04.2020 року, коли уряд увів нові заборони, ми затвердили гнучкий графік роботи, який забезпечує виконання посадових обов’язків. Для сільських жителів є час подбати благоустрій та про весняні роботи у своїх садибах та побути кілька зайвих годин з родинами. Це неабияка підтримка людей.

Прийом громадян переведено в режимі он- лайн. Мешканці можуть знайти всі потрібні контакти на а офіційному сайті та на сторінці фейсбук.

Головне – ми подбали про засоби захисту для працівників сільської ради, які змушені контактувати з мешканцями  та медичного персоналу. Придбали деценфікуючі засоби, захисні засоби виготовили самі. Сьогодні організували 4 робочих місця  – швеї, які готові працювати та відшивати маски для захисту.

РАЗОМ МИ ЗРОБИМО БІЛЬШЕ! Продовжуємо забезпечувати продуктовими наборами харчування одинокопроживаючих мешканців нашої громади. Всі разом ми робимо добрі справи. Отже, пройдемо цей виклик людяності достойно! Будьте здорові!