Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»: Гранти для підтримки участі у торговельних заходах

Головна / Новини / Актуальні новини / Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»: Гранти для підтримки участі у торговельних заходах

Актуально до: 31.03.20

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки на впровадження діяльності, спрямованої на організацію торгових місій, зокрема на відвідування та участь у виставках та торговельних шоу. Гранти надаватимуться та впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Будь ласка, надсилайте всі запитання щодо цього запиту на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org з зазначенням «ЗПЗ-2019-007» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Цей запит на подання грантових заявок (ЗПЗ) разом з матеріалами грантової заявки у форматі Word, можна знайти за посиланням тут.

Процес подання заявок складатиметься з одного етапу. Заявники подають Грантову заявку (Додаток А), Деталізований бюджет гранту (Додаток B), використовуючи шаблони, що надаються. За рішенням Програми КЕУ матеріали заявок будуть розглядатись комітетом з грантового відбору на щомісячній основі або частіше.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього запиту. Про будь-які неналежні вимоги від співробітників Програми просимо повідомляти Керівника Програми або на електронну адресу: BusinessConduct@chemonics.com.

Документи необхідні для подання заявки:

Грантова заявка (Додаток A);

Деталізований бюджет гранту (Додаток B);

Свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписка з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

Повноваження/регулівні нормативні положення (Додаток C);

Необхідні засвідчення (Додаток D):

заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);

заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).

 

Джерело: Громадський простір