Програма «Конкурентоспроможна економіка України» (м. Київ, Київська, Харківська, Дніпропетровська та Запорізька обл.)

Головна / Новини / Актуальні новини / Програма «Конкурентоспроможна економіка України» (м. Київ, Київська, Харківська, Дніпропетровська та Запорізька обл.)

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база. Подолання таких викликів в рамках цього РПЗ допоможе збільшити та розширити усі перелічені вище фактори, а також збільшити кількість постійних робочих місць.

Конкурентоспроможність МСП

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

Річний програмний запит (РПЗ) – 2019-001

МОДИФІКАЦІЯ №1

 Дата випуску: 05 березня 2019 р.

КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажів МСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі; та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП.

Програма «Конкурентоспроможна економіка України» є програмою національного масштабу; заявки на отримання майбутніх грантів стосуватимуться додаткових областей. В рамках цього РПЗ-2019-001 діяльність грантоотримувачів повинна зосереджуватися в наступних регіонах України: м. Києві, Київський області, Харківській області, Дніпропетровській області та Запорізькій області.

Гранти надаватимуться і впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Всі запитання щодо цього річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: aps001@competitiveeconomyprogram.com. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Цей річний програмний запит разом з формою концепції грантового проекту у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням.

Процес подання заявок складатиметься з двох етапів:

Етап 1: заявники подають концепцію грантового проекту та бюджет грантового проекту за формою, наданою у Додатку A. Концепція грантового проекту буде розглянута незалежним комітетом з грантового відбору. Тільки найбільш життєздатні концепції будуть відібрані для участі в Етапі 2.

Етап 2: заявники, обрані на основі Етапу 1, подають повну заявку згідно з вказівками Програми КЕУ. Заявники повинні довести свою прийнятність відповідно до критеріїв, що детально описані в Розділі III. Заявники пройдуть експертизу/оцінку, що буде проводитись Програмою перед наданням гранту, а відібраним кандидатам буде надана технічна підтримка, рекомендована Програмою.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього річного програмного запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти Керівника Програми або на адресу: BusinessConduct@chemonics.com.

Документи необхідні для подання заявки:

Етап 1: заявник повинен надати наступні документи. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження.

Додаток A. Форма концепції грантового проекту;

свідоцтво про державну реєстрацію або Витяг / Виписка з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підпримців та громадськких формувань.

Етап 2: Необхідні форми/документи будуть надіслані заявникам, які успішно пройшли Етап 1. Вони включають, але не обмежуються, нижченаведеними додатками. Нижченаведені заяви й засвідчення не вимагаються для проходження Етапу 1; вони наведені у цьому документі для довідки.

Додаток B. Мінімально необхідні засвідчення для Етапу 2:

заява юридичної особи щодо заборгованості організації за сплатою податків або відкритих проти неї кримінальних справ (AAPD 14-03);

заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).

Джерело: Громадський простір