ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС ОГОЛОШУЄ НАБІР НА 26 СЕСІЮ EU STUDY DAYS (ЄВРОШКОЛИ), 19-22 ЛИПНЯ 2018 Р. У КРАМАТОРСЬКУ

Головна / Новини / Актуальні новини / ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС ОГОЛОШУЄ НАБІР НА 26 СЕСІЮ EU STUDY DAYS (ЄВРОШКОЛИ), 19-22 ЛИПНЯ 2018 Р. У КРАМАТОРСЬКУ

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ запрошують на 26 сесію EU Study Days, яка відбудеться 19-22 липня 2018 р. у Краматорську. До участі у сесії Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України.
Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:
– отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;
– вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та  Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;
– поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;
– долучитися до мережі активної молоді, для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.
Хто може взяти участь?
Участь можуть взяти  студенти (останні курси) та  випускники  українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.
Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають)
освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія,
економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та
філологія.
Як взяти участь?
Для подання заявки на участь треба заповнити анкету до 23:00 29 червня і чекати на відповідь протягом двох днів після дедлайну: http://bit.ly/EUSD_26sessionShid.  Для участі у кожній сесії буде відібрано 40 людей з різних регіонів України. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення максимально можливої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.

Про проект EU Study Days
EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка  спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.
Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст. Робочі мови Єврошколи –українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.
Більше інформації про EU Study Days (точні дати, методи відбору кандидатів, місця
проведення) доступні на сторінці проекту у Facebook:
www.facebook.com/EUStudyDays

Контактні особи: Ірина Мовчан, Директор Українського освітнього центру реформ,
imovchan@cure.org.ua

Координаційна група проекту: email:eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30

 

Джерело: Представництво Європейського Союзу в Україні