ЮЛЯ ПЕЛЕШОК : Я ЗРОЗУМІЛА, ЩО КОЖНОМУ З НАС ПОТРІБНА ОБОПІЛЬНА ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА.
Головна/ Новини/ ЮЛЯ ПЕЛЕШОК : Я ЗРОЗУМІЛА, ЩО КОЖНОМУ З НАС ПОТРІБНА ОБОПІЛЬНА ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА.
20
КВІ 2020

Ще  місяць тому, ніхто з нас не думав, що проблема пандемії СOVID-19  вже поряд з нами. А скептики кажуть: «А що таке? Нічого страшного. Інформація перебільшена»
Проте, я так не думаю! Бо приклади Італії, США, Іспанії підтверджують протилежне. Статистика – річ вперта. Сумно спостерігати за динамікою поширення вірусу у світі.

Ми, як представники влади на місцевому рівні, як лідери, повинні в день і ніч на бути зв’язку із своїми мешканцями, які налякані. Паніки немає, тому що ми багато комуні- куємо з людьми. Сільські мешканці мають свої особливості – живуть часто родинами і не звикли обмежувати спілкування . Окрім того, життя в селах відрізняється від міського. У нашій сільській раді  чотири населених пункти,  де проживає 30%-селяни, 70%-містяни, більшість працюють в Києві, а живуть у нас. У скрутний час всі йдуть до сільської ради, або тедефонують! Тому ми, як і наші лікарі – «на передовій».

Хочу відзначити  колектив сільської ради. Це люди, з якими я працюю впродовж багатьох років, з деякими  до 10 років. Всі люди  надзвичайно різні, але віддані своїй роботі, бо відповідальні.

В умовах карантину ми працюємо кожного дня впродовж  більше трьох тижнів. Більшість послуг надаємо дистанційно, співпрацюємо з різними органами державної влади. На робочому місці мусимо бути, щоб організовувати діяльність громади, бути готовими до будь яких викликів, а найголовніше - запобігати розповсюдженню COVID-19.

Головне , в чому я переконана, окрім всіх засобів медичного та технічного захисту, кожному з нас потрібна обопільна  психологічна підтримка. Це може бути добре слово, погляд, посмішка або порада. Не можна дати відчуття людям ізольованості.  Раніше я думала, що саме я підтримую наших депутатів, членів виконкому та колектив сільської ради.  Але криза показала, що в складних умовах колектив підтримує лідера громади, а не навпаки. Завдяки нашій спільній та злагодженій праці ви вирішуємо поступово всі питання. Дякую тисячу разів цим людям,  здоров’я всій нашій громаді, кожному жителю планети Земля. Хай оберігає нас Господь!!

 

Підписка на розсилку
Категорії
Усі новини Інновації Актуальні новини Анонси Гранти Енергоефективність Законодавство Залучення інвестицій Кращі практики Медицина Міністерство охорони здоров'я України Новини Асоціації Освіта Події Проекти Стратегічне планування Тренінги Фермерство
Підписка на розсилку новин АССОГУ
Оберіть категорії новин, у яких Ви зацікавлені
Оформити підписку