Найважливіше, під час карантину, бути корисним для інших і зберегти життя людей

Головна / Новини / Актуальні новини / Найважливіше, під час карантину, бути корисним для інших і зберегти життя людей

«Найважливіше, під час карантину, бути корисним для інших і зберегти життя людей.», – переконана Наталія Ключник – виконавчий директор Асоціації сільських, селищних та об᾿єднаних громад України. Асоціація сільських селищних рад та об᾿єднаних громад України створила «Фонд підтримки громад #разомлегше,https://www.facebook.com/razomlegshe/?modal=admin_todo_tour і допомагають малозабезпеченим громадянам під час COVID -19, які проживають в сільських територіях.

Щоб підняти бойовий дух членів асоціації ми в постійному режимі робимо опитування потреб громад і організували допомогу один одному. За кілька днів прийшло 72 запиту про допомогу. Головне – знайти можливість допомогти їм! Ми звернулися до уряду і меценатів. Але коштів недостатньо, не вистачає самого простого – захисних масок, костюмів для лікарів, ліків і медичної техніки. Вирішення питання шукаємо всередині асоціації і намагаємося залучити ресурси ззовні.

Якщо ви можете допомогти, просимо перерахувати благодійні кошти на рахунок UA693218420000026002053041861, АТ КБ “Приватбанк” МФО 321842.

 Зібрані кошти будуть використані на купівлю матеріалу для пошиття засобів захисту. Кілька громад: Покровська- Дніпропетровської області, Мостівська, Лоцкінська- Миколаївської області, Турійска- Волинської області, Калитянська -Київська області, Борщівська- Тернопільської області, Тягинська, Херсонської області, Клеванська – Рівненської області погодилися шити захисні засоби (маски), які будуть передані малозабезпеченим громадам. Асоціація також підтримує інформаційно своїх членів, йде пряма розсилка найсвіжіших новин та зведень з приводу СОVID-19, а також пропозиції з приводу вирішення проблем під час кризи.

Члени асоціації дуже добре реагують на запропоновані можливості розробки проектів під час режиму карантину. Наявна в асоціації он-лайн платформа використовується для підготовки проектів в Чернівецькій і Харківській областях за тематиками: поліпшення водопостачання і водовідведення, вирішення питань по сортуванню і вивезення сміття та розвиток туристичних можливостей територій. Сподіваємося, що це допоможе як під час пандемії так і для виходу з кризи.