Наш фронт у громадах України

Головна / Новини / Актуальні новини / Наш фронт у громадах України

У цей важкий для України час, громади України проявляють себе, як згруртовані, самоорганізовані та готові долучатися до оборони країни. Черги чоловіків та жінок біля військоматів, пунктів переливання крові, велика кількість об’єднань  територіальної самооборони, які виганяють ворожі танки, знищують техніку. Жінки готують їжу, здійснюють прихисток для тимчасово- переміщених осіб. Станом на 28.02. 2022 прийнято та розміщено більше 50 тис. тимчасово- внутрішнь-переміщених осіб у західній Україні та Закарпатті.

Громади намагаються прийняти  всіх, хто звертається за допомогою. На рівні областей створені штаби розміщення та підтримки людей. Задіяні всі можливі публічні споруди( школи, садочки, центри культури та дозвілля).

Громади Чернівецької  та  Івано- Франківської області сформували потреби та можливості прийому тимчасово- переміщених осіб.

За підтримки міжнародних донорів здійснюється їх підтримка. У Лисецькій територіальній громаді облаштований логістичний центр звідки громади будуть отримувати підтримку.

Громадам Івано- Франківщини  звертатися за допомогою до Юря Івасюка тел :0987144702

Громадам Чернівеччини – Неля Малько :0503740872

тимчасово переміщеним людям можна скористатися контактами координаторів або сайт: https://prykhystok.in.ua/