На Київщині триває Всеукраїнський семінар, спрямований на посилення профілактичної роботи серед молоді

Головна / Новини / Актуальні новини / На Київщині триває Всеукраїнський семінар, спрямований на посилення профілактичної роботи серед молоді

26 квітня у с. Княжичі Броварського району Київської області розпочав роботу триденний Всеукраїнський семінар, спрямований на посилення профілактичної роботи серед молоді. Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту спільно з Управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.

На Київщині триває Всеукраїнський семінар, спрямований на посилення профілактичної роботи серед молоді

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У рамках проведення семінару 100 учасників із числа молодих фахівців, які реалізують молодіжну політику в обласних, міських, районних державних адміністраціях та міських, сільських, селищних радах, а також на території об’єднаних територіальних громад, матимуть змогу набути знання щодо зміцнення психічного здоров’я молодих людей. А також популяризації серед молоді знань з безпеки життєдіяльності для подальшого використання у регіонах, які вони представляють.

Програмою семінару передбачено проведення тематичних сесій на теми стану здоров’я молоді в Україні, способу життя української молоді, шкідливих звичок.

Надаватимуться теоретичні знання щодо визначення терміну «здоровий спосіб життя», складових здорового способу життя, сприйняття здорового способу життя у підлітковому та молодіжному віці.

Проходитиме робота в малих групах «Позитивні та негативні наслідки децентралізації», «Робота з формування здорового способу життя в громаді», «Соціальне проектування ФЗСЖ в громаді: мотиви, ресурси/партнери, форми впровадження, очікувані результати».

Учасники матимуть змогу презентувати практики формування здорового способу життя в Україні та обмінятися досвідом.

Тематичні сесії, презентації та робота у малих групах відбуваються за участю фахівців з Державного інституту сімейної та молодіжної політики, Центру громадського здоров’я МОЗ України, НДЛ «ОХМАТДИТ» МБО «Альянс громадського здоров’я» та ВБО «Конвіктус Україна».

 

 

Джерело: Міністерство молоді та спорту України