«Ми з Україною!» – допомога від громадян США з українським корінням

Головна / Uncategorized / «Ми з Україною!» – допомога від громадян США з українським корінням

Повномасштабне вторгнення росії потрясло світ. Ще більше воно запалило серця світової громадськості, які мають українське коріння.

Кожен в міру можливостей і своїх контактів в Україні бажає допомогти.

Ця історія про Богдана Ключника та його дружину Елен Холіс зі штату НьюДжерсі. Батьки Богдана, вихідці з Тернопільщини, емігрували до США напередодні Другої світової війни. Сам же Богдан Володимирович ветеран В’єтнамської війни і розуміє, які лиха несе будь-яка війна. Тим більше така хижацька, яку розв’язала росія.

 Американське подружжя організувало збір коштів для допомоги Україні серед своїх колег, церковної громади, сусідів тощо. На рахунок Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України надійшло 6 тис доларів США. 

За погодженням із благодійниками кошти спрямують на підтримку жінок та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах через війну, виїхали закордон та не мають достатньо ресурсів для перебування.

«Дякуємо вам, наші рідні! За те, що так любите нашу Україну, що серцем і душею з нами! Дякуємо всім хто пожертвував гроші у США: Members of First Congregational Church of Westfield, Parents from Compass SchoolHouse, Agents at Berkshire Hathaway HomeServices NJ Properties», – написала на своїй сторінці виконавча директорка Асоціації Наталія Ключник.