ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ТА НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ»

Головна / Новини / Актуальні новини / ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ТА НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ»

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат».

Проект Положення розроблено відповідно до абзацу сьомого частини четвертої статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту”, з метою визначення статусу спеціалізованих закладів освіти наукового профілю.

Наступним етапом планується розроблення Порядку про зарахування до наукових ліцеїв та наукових ліцеїв-інтернатів, який також буде запропонований для громадського обговорення.

Пропозиції та зауваження до проекту акта просимо надсилати до 05 червня 2018 року на електронну адресу: b_kudrenko@mon.gov.ua

 

Джерело: МОН