Конкурс міні-грантів для розвитку первинної ланки медицини в громадах Харківської області

Головна / Новини / Актуальні новини / Конкурс міні-грантів для розвитку первинної ланки медицини в громадах Харківської області

Актуально до: 12.05.19

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» оголосив конкурс міні-грантів на проекти, спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг. Дедлайн – 12 травня 2019 рок.

лого

У 2019 році за умовами конкурсу буде надано 10 міні-грантів на суму до 300 тис грн кожний.

Ці кошти допоможуть впровадити стратегічні плани розвитку закладів первинної ланки та інновації в системі надання медичних послуг, зміцнити кадровий потенціал, оновити обладнання і таким чином поліпшити роботу закладів первинної медичної допомоги.

До участі в конкурсі запрошуються:

Центри первинної медико-санітарної допомоги, Центри первинної медичної допомоги;

Органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини.

Заявки та конкурсна документація на отримання міні-гранту приймаються до 24.00 12 травня 2019 року включно в електронній формі на офіційну адресу Проекту ether.kharkiv@gmail.com.

Проекти повинні бути реалізовані з червня по листопад 2019 року.

Деталі подання заявок та умови тут.

Дізнатися більше про Проект – https://www.facebook.com/pg/hromadahealthcare/

Довідково:

Цей конкурс є частиною проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту: Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація». Координатор – Харківська обласна рада.

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні-грантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Джерело: Громадський простір