Амбулаторія сімейної медицини сіл Теплицької громади істотно поповнила свої медичні запаси

Головна / Новини / Актуальні новини / Амбулаторія сімейної медицини сіл Теплицької громади істотно поповнила свої медичні запаси

Важливою складовою гуманітарної допомоги є постачання ліків та медичних препаратів. Адже через російське повномасштабне вторгнення зменшилися обсяги виробництва української фармацевтичної індустрії, ускладнилася логістика і ліки у першу чергу спрямовуються на фронт.

Саме тому Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України звернулася до партнерів задля підтримки ліками і медпрепаратами амбулаторій сімейної медицини об’єднаних громад. Тут люди теж хворіють і окрім кваліфікованої лікарської допомоги потребують незамінних ліків. Тим більше, що населення громад за рахунок переселенців значно зросло. Це і маленькі діти, і літні люди, які потребують знеболювальних, заспокійливих препаратів, ліків від хронічних і сердечно-судинних хвороб.

Отримані ліки і препарати від польських та італійських благодійників сімейний лікар Теплицької громади Василь Андрійович дбайливо обліковує, сортує. У цьому занятті йому допомагають дівчата-переселенки Ганна та Ірина.

 

«Ми не формували замовлення на якісь конкретні медпрепарати, але розбираючи пакунки, ми бачимо наскільки відповідально підійшли до формування переліку ліків наші європейські друзі. Розбираємо пакунки вже декілька днів. З перекладом назв та призначенням лікарських засобів з європейський мов допомагають дівчата. Краще, звісно, не хворіти, але у питанні запасів необхідних ліків ми спокійні», – говорить лікар Василь Андрійович.

 

Отриманою Теплицькою громадою медичною допомогою ми поділилися з Мостівською громадою Миколаївщини. Загалом співпрацюємо з усіма, кому можемо чимось допомогти. Так і переможемо!