200 інвестиційних  та 25 секторальних проектів, які фінансуються за кошти ДФРР та ЄС  отримали підтримку у 2018 році

Головна / Новини / 200 інвестиційних  та 25 секторальних проектів, які фінансуються за кошти ДФРР та ЄС  отримали підтримку у 2018 році

Міжвідомча  комісія з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок ДФРР та проектів, що реалізовуються за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС., до якої  входять представники Мінрегіону, МОЗу, МОНу, МінТОТ, Мінмолодьспорту, центральних органів виконавчої влади, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, профільних асоціацій, громадських організацій  затвердила  200 перехідних проектів,  які фінансувались у попередніх роках за рахунок ДФРР, на загальну суму — 1,8 млрд грн. Та 25 проектів  з секторальної підтримки регіонального розвитку.

20  областей, окрім Вінницька, Івано-Франківської, Одеської, Чернівецької та Чернігівської області. Отримають підтримку держави  на такі інвестпрограми, як будівництво та реконструкція соціальних об’єктів (лікарні, школи, поліклініки), відновлення мостової інфраструктури, проведення термомодернізації тощо.

Реалізація проектів секторальної підтримки здійснюватиметься за 5 напрямами – інноваційна економіка та інвестиції (6 проектів), сільський розвиток (1), розвиток людського потенціалу (5), розвиток туризму (8), а також 5 проектів з розвитку загальноукраїнської солідарності.

Джерело: Мінрегіон